PAR MUMS

BĪDĀMĀS SISTĒMAS – tā ir profesionāļu komanda, kas piedāvā iebūvētas mēbeles Latvijā kopš 1995. gada, ar zīmola Stanley (Lielbritānija) furnitūru. Ar 2001. gadu mūsu uzņēmums sāka piedāvāt augstas kvalitātes iebūvēto mēbeļu furnitūru un alumīnija profīlu bīdāmās sistēmas no RIVAL (Norvēģija), kā arī mēbeļu dizaina zīmola Noteborn (Holande) produkciju.

5 IEMESLI KĀPĒC IZVĒLĒTIES BĪDĀMĀS SISTĒMAS

  1. Dažāda veida konstrukcijas – bīdāmās starpsienas, saveramās durvis, stiprinājumi ar augšējiem un apakšējiem mehānismiem, kā arī ar iekārtās durvis, izbīdās teleskopiski vai vērtnes bīdās brīvi viena no otras. 
  2. Dažādas durvju materiālu iespējas – dekoratīvs un krāsots stikls, koka finierējums, kā arī iespējas kombinēt to ar foto plēvi, tapetēm, ādas elementiem. 
  3. Neierobežotas dizaina iespējas – durvis tiek integrētas jebkurā interjera stilā – klasiskā, mūsdienīgā, artdeko kā arī citos.
  4. Tās tiek izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma jebkura izmēra telpām.
  5. Vienkāršotam telpas pārbūves procesam nav nepieciešama būvniecības atļauja.

INOVATĪVA TEHNOLOĢIJA- BĪDĀMĀS DURVIS "CURVE"

PASKATIES

MATERIĀLI

PLAŠA IZVĒLE
Klasiskas stila bīdāmās durvis, modernā stila no lamināta vai cēlkoka finierējumu, iespējas nokrāsot jebkurā krāsā pēc NCS kataloga, kā arī citi pieejamie dekoratīvie materiāli.
IZTURĪBA
Bīdāmās sistēmas tiek izgatavotas no alumīnija profiliem, aprīkotas ar gultņu mehānismiem, ar drošības plēvēm stikliem un spoguļiem.
FUNKCIONALITĀTE
Mēs izmantojam dažādas bīdāmās sistēmas, kas atšķiras ar to, ka tām ir garantija 10 gadi, ar savu dizainu, ar bīdāmiem mehānismiem un instalācijas tehnoloģijām.

MŪSU PARTNERI