Par mums

BĪDĀMĀS SISTĒMAS – tā ir profesionāļu komanda, kas piedāvā iebūvētas mēbeles Latvijā kopš 1995. gada, ar zīmola Stanley (Lielbritānija) furnitūru. Ar 2001. gadu mūsu uzņēmums sāka piedāvāt augstas kvalitātes iebūvēto mēbeļu furnitūru un alumīnija profīlu bīdāmās sistēmas no RIVAL (Norvēģija), kā arī mēbeļu dizaina zīmola Noteborn (Holande) produkciju.

Partneri

noteborn

Kompānija Noteborn

Noteborn specializējas drēbju skapju, skapju, plauktu sistēmu (skapji, bufetes) un bīdāmo durvju un mehānismu ražošanā. Inovatīvu ražošanas metožu un tradicionālās amatniecības apvienojums padara katru Noteborn izstrādājumu patiesi unikālu. Daudzpusīgā ražošanas tehnoloģija un plašais materiālu klāsts ļauj izgatavot tik daudz dažādu izstrādājumu, lai apmierinātu visas klientu vajadzības un vēlmes. Noteborn interjerā ir ideāls līdzsvars starp skaistu dizainu un lietošanas ērtumu.

eegger

Laminēta kokskaidu plātne no EGGER

EGGER ir līderis plātņu ražošanā Rietumeiropā. Laminētās skaidu plātnes, no kurām tiek izgatavoti uzņēmuma produkti, atbilst visaugstākajām Eiropas kvalitātes prasībām: tās ir videi draudzīgas un izturīgas pret augstām temperatūrām, mitrumu un organiskajiem šķīdinātājiem.

homedecor

STANLEY durvju profilu sistēmas

STANLEY tērauda profili ir vieni no labākajiem pasaulē šajā produktu kategorijā. Tos izmanto bīdāmo skapju durvju ražošanā. Perfektu durvju kustību šajā sistēmā nodrošina trīsdaļīgie augšējie un apakšējie gultņu riteņi. Durvju pamatā var būt laminēta skaidu plātne, spoguļstikls vai krāsots stikls, rūpnieciski pārklāts ar aizsargplēvi vai krāsots MDF. STANLEY bīdāmo durvju mehānismam ir 10 gadu garantija.

rival

Durvju profilu sistēmas RIVAL

Norvēģu alumīnija profilu sistēmas tiek izmantotas bīdāmo un fiksēto nodalījumu, skapju un bīdāmo durvju ražošanā. Šī ir viena no labākajām alumīnija profilu sistēmām pasaulē. Šīs sistēmas profiliem ir mūsdienīgs dizains, atšķirībā no citiem Latvijā piedāvātajiem profiliem. Skapju un durvju ražošanā mēs izmantojam trīs krāsas anodēta alumīnija profilus un divas krāsas koka imitācijas profilus. RIVAL alumīnija sistēmas mehānismam ir 10 gadu garantija.

Sociālie tīkli